Volné pracovní místo  005 - Operátor/ka výroby - NÁSTUP IHNED - svozová doprava z Děčína - mzda až 36 600,- M/Ž

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • mzdu z počátku 36 600Kč následně až 39.600,-
  • osobní ohodnocení až 4 700 Kč
  • stravenky v hodnotě 107,10 Kč za odpracovanou směnu
  • možný přesčas o víkendu
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • pracovní pomůcky ZDARMA
  • 5 týdnů dovolené
  • týdenní zálohy na účet

Náplň práce:

  • práce ve 3 směnném provozu / 8h
  • řezání, lisování koberců pomocí poloautomatizovaného stroje
  • nanášení pulp a iso izolační pěny
  • vizuální kontrola správného výlisku a odhalování natrhnutí a oděrek
  • další činnosti spojené s provozem

Požadujeme:

  • manuální zručnost a lehkou fyzickou zdatnost (občasná manipulace s břemeny do 5 kg)
  • samostatnost, důslednost a skvělou docházku
  • plnoletost a trestní bezúhonnost
  • zkušenosti ve výrobě výhodou

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku 005 - Operátor/ka výroby - NÁSTUP IHNED - svozová doprava z Děčína - mzda až 36 600,- M/Ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Kokotjuchová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 005 - Operátor/ka výroby - NÁSTUP IHNED - svozová doprava z Děčína - mzda až 36 600,- M/Ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.